HABERLER

DÖVİZ

Alış Satış
dolar USD 15.5 TL 15.5 TL
dolar EURO 12.0 TL 12.0 TL

REFERANSLAR

REFERANSLAR

Apartmankapisi.gen.tr olarak uzun yıllar çelik kapı, apartman kapısı sektöründe hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bu hizmet neticesinde her zaman yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış bir firma olarak her geçen gün müşteri portföyümüzü büyütmekteyiz.

Kaliteli referanslar, bir firmanın yaptığı işler onun yapacaklarının garantisidir. Kaliteli firmalar, müşteri adaylarını, hizmetleri ile ilgilenen potansiyel müşterilerini rahatlıkla eski müşterileri ile görüştürebilir, onların tecrübelerinden yararlanmalarını sağlayabilirler. Apartman kapısı da hizmet verdiği müşterilerinin görüşlerini güncel olarak yayınlamakta ve bunlardan yeni müşterilerin istifade etmesi sağlamaktadır.

Apartman kapısı, çelik kapı, bina kapısı dendiğinde en uygun, en iyi referanslar arasında apartman kapısı referansları gösterilebilinir. Bu yıllardır kaliteli hizmet vermenin bir sonucudur. Geçmişten günümüze birikimlerimizi aktarıp, sürekli en iyi çelik kapı, apartman kapısı, bina kapısı hizmetlerini vermeye gayret ediyoruz.

Apartman Kapısı, uzman kadrosu, profesyonel ekibi ile binlerce kapı üretmiş ve montajını gerçekleştirmiştir. Bütün kapılar her zaman sizin isteklerinize göre hazırlanır ve sunulur. Desenler, modeller kataloglarımızdan ya da mağazalarımızdan seçilebilinir. Tüm ürünler son teknoloji ile donatılmıştır. Parmak izi tanıma bunlardan en yaygın olarak kullanılanlarındandır. Aynı şekilde, kilit yapısı, kapı malzemesi, iç tasarımı, dış tasarımı hem dayanıklılığa, hem de görselliğe önem verilerek hazırlanmıştır.

Apartmankapisi.gen.tr tarafından hazırlanan ürünler her zaman tasarım trendleri takip edilerek hazırlanır. Bu sayede son moda çelik kapı kaliteli ve uygun fiyatlarla evinize, ofisinize, apartmanınıza gelir. Kapı modeli, deseni, rengi villanızın, apartmanınızın, evinizin ya da ofisinizin mobilyası ile uyumlu bir şekilde hazırlanabilir. Bu tasarımlar, Apartman Kapısı uzman ekibi tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Özel referanslar, bilgi, doküman ve kataloglar için lütfen iletişime geçiniz. Dilerseniz firmamızı telefon ile arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Dizayn : V Web Tasarım.